Reklam Filmi


Talep Formu


Proje Görselleri


Lokasyon Videosu

X

WALTER KNOLL KİMDİR?

En iyiler Ferko Line’da birleşti...

Dünya mobilya devi Walter Knoll imzalı ofisler...
Ferko Line’daki ofisler; zarif, şık ve ödüllü mobilya tasarımlarıyla trendleri belirleyen, tasarım kadar ergonomiye de önem veren 150 yıllık Alman mobilya tasarım devi Walter Knoll imzasıyla hayata geçiyor. Walter Knoll’un usta dokunuşlarıyla ofisinizin prestiji artacak.

Walter Knoll Kimdir?
Modern çağın mobilya markası olarak tanınan Walter Knoll’un hikâyesi 1865 yılında Almanya’nın Stuttgart şehrinde deri işiyle başladı. Klasik parçalar ve avangart akımın ikonlarını yaratan marka, mobilya tarihine damgasını vurdu.

İngiliz Norman Foster ve Pearson Lloyd, Avusturyalı EOOS, Hollandalı Ben van Berkel, Japon Kengo Kuma ve İtalyan Claudio Bellini gibi ünlü mimar ve tasarımcılarla çalışan marka, özel projeler için mobilya üretiyor ve binaların iç mekan dekorasyonunu yapıyor. Aynı zamanda BMW, Chanel, Mercedes, Porsche, Davido gibi birçok elit marka için showroom tasarlıyor. Tasarım dalında son on beş yılda aldığı 120’den fazla uluslararası ödül, şirketin bu alandaki uzmanlığını kanıtlıyor. 2007 yılında ilk kez verilen Avrupa Tasarım Yönetimi Ödülü buna tipik bir örnek olarak gösterilebilir.